Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Platba a doručenie


Platba a doručení

Možnosti platby

 

prevodom cez Trust Pay

karty

Je to najrýchlejšia transakčná metóda s najrýchlejším overením platby. Ideálny platobný kanál pre Vás v tomto internetovom obchode, pokiaľ používate internet banking niektorej z nasledujúcich bánk:

Slovensko Okamžité bankové prevody: Tatra banka , Slovenská sporiteľňa , VÚB banka , ČSOB , UniCredit Bank , VOLKSBANK , OTP banka , Poštová banka , Prima banka , mBank

Česká republika Okamžité bankové prevody: Česká spořitelna , Komerční banka , Raiffeisen BANK , ČSOB , VOLKSBANK , GE Money Bank , UniCredit Bank , Fio banka , mBank , air bank , Equa bank

Ďalšie krajiny s použitím TrustPay : Maďarsko, Poľsko, Slovinsko, Chorvátsko, Srbsko, Bosna i Hercegovina, Estónsko, Lotyšsko, Litva, Rumunsko, Bulharsko.

Viac informácií sa dozviete na stránkach TrustPay .

dobierkou Zaplatíte až po prevzatí tovaru. Táto možnosť je na rozdiel od ostatných o niečo drahšia o dobierkovné, ktoré musíme zaplatiť pošte. Dobierka momentálne stojí 5,- EUR. Tímto spôsobom nie je možné objednávať albumy či skladby v MP3.

prevodom na účet Pošlete platbu na náš účet v Tatrabanke, ušetríte tak za dobierkovné. Platíte len 2,- EUR za poštovné a balné.
v hotovosti pri osobnom odbere na Medenej v Bratislave (viz. adresa)
platba kartou

 

karty

Akceptujeme platobné karty. Platbu kartou môžete využiť cez PayPal.
Paypal Pokiaľ máte svoj účet u spoločnosti PayPal, môžete v našom e-shope využiť tento najrozšírenejší platobný portál. Spracovanie platby je veľmi rýchle.

 Možnosti doručenia

 

Online stiahnutie (iba pre MP3) Objednanú hudbu si môžete okamžite po zaplatení stiahnuť vo formáte MP3 z našich stránok. Ak ste si objednali celý album, bude Vám k dispozícii na stiahnutie aj obal v tlačovej kvalite.

Slovenská pošta - doporučená zásielka

Tovar bude zaslaný v protinárazové obálke, platí štandardný doby doručenia Slovenskej pošty. Platíte iba 2, - EUR za poštovné a balné. Platba musí byť vykonaná kartou alebo prevodom.

Slovenská pošta - prvá trieda

Tovar bude doručený nasledujúci pracovný deň po dni expedície.

Platíte 3,- EUR za poštovné a balné.

Kuriér UPS Tovar je zaslaný kuriérom. Doručenie do 24 hodín. Platíte 8,- EUR za poštovné a balné. Platba musí byť vykonaná kartou alebo prevodom.
Bratislavský kuriér - rozvoz v rámci bratislavy Rozvoz v rámci Bratislavy. Objednávky v pracovné dni pred 12:00 budú doručené v ten istý deň. Platíte 6,- EUR za poštovné a balné. Platba musí byť vykonaná kartou alebo prevodom.
Osobný odber Priamo na predajni Dr.Horák na Medenej v Bratislave - (viz. adresa).