Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Info


obrazek

Jiří Stivín predstaví v Bratislave „Dividlo“ plné hudby!
Bratislava zažije originálnu sólovú improvizáciu  majstra jazzu, flautistu a skladateľa Jiřího Stivína! Uznávaný český hudobník vystúpi 10. októbra v bratislavskom V – klube a divákom predvedie svoju jedinečnú hudobnú šou. Publikum zažije jedinečné predstavenie plné hudby, obrazu, hovoreného slova aj vtipných momentov. Tešiť sa môžete na ... pokračovanie »

 
obrazek

Iva Bittová predstaví nový album na slovenskom turné
Hviezda svetovej alternatívnej hudobnej scény Iva Bittová vydáva po 20-tich rokoch sólový album. Entwine / Proplétám vznikol v priestore pútneho kostola Sv. Jána Nepomuckého na Zelenej Hore. Speváčka a huslistka dielo venovala Václavovi Havlovi. Naživo ho predstaví na koncertoch po Slovensku v Novom Meste nad Váhom, v Nitre, v Trnave a ... pokračovanie »

 
obrazek

Nahlas ’56. Ghymes sa nevyhýba ani bolestnej histórii
K svojej tridsiatke pripravila worldmusicová skupina Ghymes dnešný koncert v bratislavskej Starej tržnici aj štyri cédečka. Tak ako je Gýmeš, najstaršie rodové sídlo šľachtického rodu Forgáchovcov, raritou medzi slovenskými hradmi, je hudobná skupina bratov Tamása a Gyulu Szarkovcov raritnou slovenskou kapelou, spievajúcou takmer výlučne ... pokračovanie »

 
obrazek

Víťazi Radio_Head Awards 2013
V nedeľu, 30. marca sa v bratislavskej Starej Tržnici už po šiestykrát udeľovali hudobné ceny Rádia_FM. Súčasťou večera boli i koncerty niektorých ocenených.  Hlavné kategórie: Album roka 2013 Korben Dallas - Karnevalová vrana [Slnko Records] Singel roka 2013 Korben Dallas - Otec Koncertná kapela / interpret roka 2013 Korben Dallas Nováčik ... pokračovanie »

 
obrazek

Radio_Head Awards 2013 - Cenu za prínos hudbe si odnesie Dr. Pavol Maruščák!
Poznáme meno prvého držiteľa Radio_Head Award. Cenu za prínos do hudby si už v nedeľu preberie Pavol Maruščák. Túto cenu sa mu rozhodli udeliť hudobní publicisti z denníka SME a týždenníka .týždeň. Prečítajte si o ňom viac v profile od Juraja Kušnierika: ... pokračovanie »

 
obrazek

Iva Bittová vydává nové autorské album umně spletené z vlastních vzpomínek
Entwine / Proplétám: Tak se jmenuje nové sólové album hvězdy světové alternativní hudební scény Ivy Bittové, natočené pro bratislavský label Pavian Records v akusticky mimořádném a duchovně inspirativním prostoru poutního kostela Sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře. Pět na místě improvizovaných skladeb vzniklo pod vlivem génia loci této ... pokračovanie »

 
obrazek

Recenzia albumu Fermata Blumental blues
Recenziu skvelého nového albumu Fermaty si môžete prečitať tu: https://hudba.zoznam.sk/recenzie/16-11-2019-fermata-je-spat-s-vynikajucou-platnou-omladenie-zostavy-jej-pridalo-na-sile/   pokračovanie »

 
obrazek

Koncert JETHRO TULL - skrátené otváracie hodiny u Dr.Horáka
Vážení zákazníci, v piatok 18.1.2019 pre vás pripravujeme koncert britskej rockovej legendy JETHRO TULL v Hant Aréne, budeme mať preto skrátené otváracie hodiny do 17:00 hod. Ďakujeme za pochopenie a vidíme sa na koncerte. Váš Dr.Horák ... pokračovanie »

 
obrazek

PREDĹŽENÉ OTVÁRACIE HODINY U Dr.HORÁKA
Vážení zákazníci, v nasledujúcich dňoch budeme mať otvorené v predĺžených otváracích hodinách:   sobota  15.12.2018: 10:00 – 15:00 hod nedeľa 16.12.2018: 10:00 – 15:00 hod pondelok – piatok 17.12. – 21.12.2018: 10:00 – ... pokračovanie »

 
obrazek

RAMMSTEIN - koncerty vo Viedni a Prahe.
Vážení zákazníci, vstupenky na koncerty skupiny RAMMSTEIN sa budú dať od štvrtka 8.11.2018 od 10:00 hod zakúpiť výlučne ONLINE cez predajné systémy eventim.sk, ticketportal.cz a ticketmaster.cz. PREDAJ NA KAMENNÝCH PREDAJNÝCH MIESTACH NEBOL POVOLENÝ, ... pokračovanie »

 
obrazek

MUMFORD & SONS - 3.5.2019 Viedeň
Vážení zákazníci, dnes začal predaj vstupeniek na koncert MUMFORD & SONS vo Viedni. Predaj je personalizovaný (vstupenky sú po registrácii vystavované na konkrétne meno) a prebieha IBA ONLINE, na klasických kamenných predajných miestach vstupenky na základe ... pokračovanie »

 
obrazek

FESTIVAL GRAPE - vypredané!
Vstupenky u Dr.Horáka na festival GRAPE sú vypredané. Dr.Horák pokračovanie »

 
obrazek

Koncerty PAUL McCARTNEY 5.12.2018 a 6.12. vypredané
Vážení zákazníci, vstupenky na decembrový koncert PAUL McCARTNEY vo Viedni 5.12.2018 sú vypredané. Organizátori pridali druhý termín - 6.12.2018, vstupenky sa budú dať zakúpiť od 26.7.2018 osobne v našej predajni na Medenej 19. K dispozícii ... pokračovanie »

 
obrazek

Koncert PAUL Mc CARTNEY - 5.12.2018 Viedeň
Vážení zákazníci, vstupenky na decembrový koncert PAUL McCARTNEY vo Viedni 5.12.2018 sa dajú od dnes 20.7.2018  do vyčerpania zásob zakúpiť iba osobne v našej predajni na Medenej 19.K dispozícii sú vstupenky podľa aktuálnej online ponuky na oficiálnej ... pokračovanie »

 
obrazek

Recenzia koncertu Jarka Nohavicu
Prečítajte si recenziu  koncertu Jarka Nohavicu, ktoré pre Vás organizoval Dr. Horák na hudba.sk https://hudba.zoznam.sk/reportaze/25-06-2018-nohavica-v-bratislave-ponukol-hity-mozarta-a-prekvapil-menej-znamymi-skladbami/   pokračovanie »

 
obrazek

R.I.P. FEDOR FREŠO 1947 - 2018
Dnes 26.6.2018 nás opustil nestor česko-slovenskej rockovej a bigbeatovej basgitary, člen legendárnych skupín Prúdy, Collegium Musicum, Fermáta či Blue Effect, FEDOR FREŠO. Pripojil sa k svojim priateľom a spoluhráčom Marianovi Vargovi a Radimovi Hladíkovi, s ktorými nahral nezabudnuteľné ... pokračovanie »

 
Stránky  predchádzajúce... | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...ďaľšie