Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Info


obrazek

Lístky na koncert Jarka Nohavicu 20. marca dostanete 7. marca v Starej tržnici!
Česká folková legenda Jaromír Nohavica odohrá v Bratislave šesť jedinečných koncertov. Po troch rokoch zavíta opäť do Bratislavy. Svoju tvorbu predstaví aj 20. marca v bratislavskej Starej tržnici.Vstupenky na tento koncert sú už takmer vypredané, avšak posledných ... pokračovanie »

 
obrazek

Made in Slovakia – aká bude hudba v roku 2015
Richard Müller ide nahrávať s Michalom Pavlíčkom, Iva Bittová naspieva slovenské ľudové piesne, vyjde album Martina Burlasa aj novinka skupiny Chiki liki tu-a.Je to pravidelný úkaz. Vždy na prelome rokov sa najskôr bilancuje a potom predpovedá. Aj v hudbe. Takže: tak ako vlani, aj tento rok určite vyjde množstvo albumov. Niekto sa nevie dočkať ... pokračovanie »

 
obrazek

Szidi Tobias vydáva nový album s názvom Jolanka!
Speváčka s jedinečným hlasom a nenapodobiteľným prejavom Szidi Tobias vydala nový album s názvom „Jolanka“. Jedinečný a radostný album vychádza vo vydavateľstve Pavian Records a Szidi Tobias ho predstaví 14. decembra na koncerte v Bratislave. Hosťami večera budú veľké osobnosti slovenskej kultúry – Emília Vášáryová a Milan Lasica. Nový ... pokračovanie »

 
obrazek

Jiří Stivín predstaví v Bratislave „Dividlo“ plné hudby!
Bratislava zažije originálnu sólovú improvizáciu  majstra jazzu, flautistu a skladateľa Jiřího Stivína! Uznávaný český hudobník vystúpi 10. októbra v bratislavskom V – klube a divákom predvedie svoju jedinečnú hudobnú šou. Publikum zažije jedinečné predstavenie plné hudby, obrazu, hovoreného slova aj vtipných momentov. Tešiť sa môžete na ... pokračovanie »

 
obrazek

Iva Bittová predstaví nový album na slovenskom turné
Hviezda svetovej alternatívnej hudobnej scény Iva Bittová vydáva po 20-tich rokoch sólový album. Entwine / Proplétám vznikol v priestore pútneho kostola Sv. Jána Nepomuckého na Zelenej Hore. Speváčka a huslistka dielo venovala Václavovi Havlovi. Naživo ho predstaví na koncertoch po Slovensku v Novom Meste nad Váhom, v Nitre, v Trnave a ... pokračovanie »

 
obrazek

Nahlas ’56. Ghymes sa nevyhýba ani bolestnej histórii
K svojej tridsiatke pripravila worldmusicová skupina Ghymes dnešný koncert v bratislavskej Starej tržnici aj štyri cédečka. Tak ako je Gýmeš, najstaršie rodové sídlo šľachtického rodu Forgáchovcov, raritou medzi slovenskými hradmi, je hudobná skupina bratov Tamása a Gyulu Szarkovcov raritnou slovenskou kapelou, spievajúcou takmer výlučne ... pokračovanie »

 
obrazek

Víťazi Radio_Head Awards 2013
V nedeľu, 30. marca sa v bratislavskej Starej Tržnici už po šiestykrát udeľovali hudobné ceny Rádia_FM. Súčasťou večera boli i koncerty niektorých ocenených.  Hlavné kategórie: Album roka 2013 Korben Dallas - Karnevalová vrana [Slnko Records] Singel roka 2013 Korben Dallas - Otec Koncertná kapela / interpret roka 2013 Korben Dallas Nováčik ... pokračovanie »

 
obrazek

Radio_Head Awards 2013 - Cenu za prínos hudbe si odnesie Dr. Pavol Maruščák!
Poznáme meno prvého držiteľa Radio_Head Award. Cenu za prínos do hudby si už v nedeľu preberie Pavol Maruščák. Túto cenu sa mu rozhodli udeliť hudobní publicisti z denníka SME a týždenníka .týždeň. Prečítajte si o ňom viac v profile od Juraja Kušnierika: ... pokračovanie »

 
obrazek

Iva Bittová vydává nové autorské album umně spletené z vlastních vzpomínek
Entwine / Proplétám: Tak se jmenuje nové sólové album hvězdy světové alternativní hudební scény Ivy Bittové, natočené pro bratislavský label Pavian Records v akusticky mimořádném a duchovně inspirativním prostoru poutního kostela Sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře. Pět na místě improvizovaných skladeb vzniklo pod vlivem génia loci této ... pokračovanie »

 
obrazek

Recenzia koncertu Jarka Nohavicu
Prečítajte si recenziu  koncertu Jarka Nohavicu, ktoré pre Vás organizoval Dr. Horák na hudba.sk https://hudba.zoznam.sk/reportaze/25-06-2018-nohavica-v-bratislave-ponukol-hity-mozarta-a-prekvapil-menej-znamymi-skladbami/   pokračovanie »

 
obrazek

Szidi Tobias úspěšně utíká před běsnými psisky času
Slovenská zpěvačka a herečka Szidi Tobias vytvořila na albu Jolanka z písní „hudební jednoaktovky“. Tobias dokáže podat barvité písničkové obrazy ze všedního života s takovou sugestivitou a prožitkem, že se v nich sami najdete. Platí to i pro novou ... pokračovanie »

 
obrazek

Szidi Tobias nahrala svoj najosobnejší album
Dosiaľ najosobnejší album s názvom Jolanka, ktorý po prvýkrát vyšiel pod značkou slovenského vydavateľstva Pavian Records, venovala Szidi Tobias svojej mame. Album predstaví fanúšikom už 14. decembra koncertom v Slovenskom rozhlase. Špeciálnymi ... pokračovanie »

 
obrazek

Otváracie hodiny počas sviatkov 2014/2015
Predĺžené otváracie hodiny v decembri 2014:  Po  15.12.  10:00 – 19:00 Ut  16.12.  10.00 – 19:00 St   17.12.  10:00 – 19:00 Št   18.12.  10:00 – 19:00 Pi   19.12.  10:00 – 19:00 So  20.12.  10:00 – 17:00 Ne  21.12.  10:00 – 17:00   Po  22.12.  10:00 – 19:00 Ut  23.12.  10:00 – 19:00 St   24.12. – zatvorené Št   25.12. – zatvorené ... pokračovanie »

 
obrazek

Ghymes – 30 rokov. Krst albumov ,,Best of“ + ,,Live“
Skupina Ghymes oslavuje 30 rokov na hudobnej scéne. Pri tejto príležitosti sa Tamás a Gyula Szarka rozhodli vydať dva albumy naraz - pripravili CD s najväčšími hitmi a koncertné CD. Kapela svoju hudbu naživo predvedie 9. apríla na koncerte v bratislavskej Starej Tržnici.„Keď sme po prvý raz vystupovali v Budapešti, tak sa nás opýtali, že ... pokračovanie »

 
obrazek

Billy Barman idú na turné ,,Back To The Clubs!"
Nový album Modrý jazyk predstavila skupina Billy Barman na sklonku minulého roka. Do dnešného dňa zbiera hudobná novinka výrazne pozitívne reakcie kritikov a recenzentov. Kapela sa rozhodla urobiť radosť zberateľom a vydať novinku i vo forme vinylu. Na jar navyše precestuje celé Slovensko, aby album naživo predstavila fanúšikom v ich obľúbených ... pokračovanie »

 
obrazek

Hlasovanie na Radio_Head Awards 2013 je už spustené!
20. januára Rádio_FM odštartovalo 6. ročník Radio_Head Awards. Billy Barman sa ocitli na longliste v týchto kategóriách: Singel roka: Ľudožrút, Traja Album roka: Modrý jazyk Najlepšia koncertná kapela / Interprét roka - hlasovanie v prvom kole už prebieha na stránke www.radiohlavy.sk - hlasovať môžete do 2. februára Veľmi nás potešíte, ... pokračovanie »

 
Stránky  predchádzajúce... | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | ...ďaľšie