Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Info


obrazek

Erik Truffaz: Keď bude chcieť niekto tancovať, môže
Známy francúzsky muzikant prinesie na Slovensko nového mladého bubeníka aj úplne nový album.   Už hral na Slovensku na najväčšom open-air festivale, na najväčšom džezovom festivale, aj v kultúrnom centre. V utorok si zahrá v klube, ... pokračovanie »

 
obrazek

Reportáž z koncertu Ivy Bittovej a Mucha Quartet v Devíne
  Iva Bittová spoločne s Mucha Quartet dohrala koncom augusta komorný koncert v priestoroch gotického Kostola Sv. Kríža na Devíne. Krátka reportáž z tohto koncertu sa objavila v relácii Umenie na RTVS. Reportáž si môžete pozrieť tu: Reportáž z koncertu Ivy ... pokračovanie »

 
obrazek

Iva Bittová a Mucha Quartet nám pripomínajú krásu Slovenských piesní
  Česká huslistka a speváčka spolu so sláčikovým kvartetom odohrala špeciálny koncert piesní, ktoré plánuje vydať na jeseň. Slovenské piesne, zozbierané Bartókom, upravil Vladimír Godár. Silný zážitok sľuboval už samotný ... pokračovanie »

 
obrazek

Fenomenálny Erik Truffaz sa v októbri vráti do Bratislavy
  V utorok 13. októbra zažije bratislavský klub Ateliér Babylon malý hudobný sviatok. Len 10 dní pred "džezákmi" sa totiž na Slovensko vráti jeden z najvýznamnejších jazzových trubkárov súčasnosti, Francúz Erik Truffaz. So svojím ... pokračovanie »

 
obrazek

Svetoznámy trubkár Erik Truffaz so svojim kvartetom opäť v Bratislave!
13.10.2015  20:00 hod Ateliér Babylon Bratislava   V utorok 13.októbra 2015 zažije bratislavský klub Babylon malý hudobný sviatok. Na Slovensko sa totiž vracia jeden z najvýznamnejších a najuznávanejších jazzových trubkárov súčasnosti ... pokračovanie »

 
obrazek

Stručný prehľad turné BEZ LADU A SKLADU a PARA!
Tohtoročné novembrové turné slovenských skupín BEZ LADU A SKLADU a PARA ponúkne fanúšikom na celom Slovensku a v Prahe a Ostrave unikátnu možnosť vypočuť si naživo svoje obľúbené kapely a hity v jeden večer na jednom pódiu. Určite bude unikátnym ... pokračovanie »

 
obrazek

November 2015 bude na hudobnej scéne patriť skupinám BEZ LADU A SLADU a PARA!
V novembri vyrážajú na svoje prvé spoločné turné legendy slovenskej hudobnej scény, skupiny BEZ LADU A SKLADU a PARA. Na desiatich  koncertoch na Slovensku a dvoch koncertoch v Českej republike sa predstavia 6000 tisícom fanúšikov.   Obe skupiny sa pohybujú ... pokračovanie »

 
obrazek

V Bratislave sa predstaví skvelý projekt v spojení Iva Bittová a Mucha Quartet!
Milovníci vážnej hudby, slovenského folklóru  a netradičných hudobných spojení budú mať v auguste jedinečnú možnosť vypočuť si naživo v Kostole Sv. Kríža v Bratislave – Devíne ojedinelý koncert, ktorý sa uskutoční vrámci ... pokračovanie »

 
obrazek

Koncert Vašek Koubek - Šesťdesiatka!!!
Vašek Koubek  - Šesťdesiatka         13.mája o 19,00 Ticho a spol, Školská ul.14, Bratislava 14.mája o 19,30 U Srnčíka , Devín   13.mája navštívi po dlhých rokoch Bratislavu malý ... pokračovanie »

 
obrazek

Lístky na koncert Jarka Nohavicu 20. marca dostanete 7. marca v Starej tržnici!
Česká folková legenda Jaromír Nohavica odohrá v Bratislave šesť jedinečných koncertov. Po troch rokoch zavíta opäť do Bratislavy. Svoju tvorbu predstaví aj 20. marca v bratislavskej Starej tržnici.Vstupenky na tento koncert sú už takmer vypredané, avšak posledných ... pokračovanie »

 
obrazek

Made in Slovakia – aká bude hudba v roku 2015
Richard Müller ide nahrávať s Michalom Pavlíčkom, Iva Bittová naspieva slovenské ľudové piesne, vyjde album Martina Burlasa aj novinka skupiny Chiki liki tu-a.Je to pravidelný úkaz. Vždy na prelome rokov sa najskôr bilancuje a potom predpovedá. Aj v hudbe. Takže: tak ako vlani, aj tento rok určite vyjde množstvo albumov. Niekto sa nevie dočkať ... pokračovanie »

 
obrazek

Szidi Tobias vydáva nový album s názvom Jolanka!
Speváčka s jedinečným hlasom a nenapodobiteľným prejavom Szidi Tobias vydala nový album s názvom „Jolanka“. Jedinečný a radostný album vychádza vo vydavateľstve Pavian Records a Szidi Tobias ho predstaví 14. decembra na koncerte v Bratislave. Hosťami večera budú veľké osobnosti slovenskej kultúry – Emília Vášáryová a Milan Lasica. Nový ... pokračovanie »

 
obrazek

Jiří Stivín predstaví v Bratislave „Dividlo“ plné hudby!
Bratislava zažije originálnu sólovú improvizáciu  majstra jazzu, flautistu a skladateľa Jiřího Stivína! Uznávaný český hudobník vystúpi 10. októbra v bratislavskom V – klube a divákom predvedie svoju jedinečnú hudobnú šou. Publikum zažije jedinečné predstavenie plné hudby, obrazu, hovoreného slova aj vtipných momentov. Tešiť sa môžete na ... pokračovanie »

 
obrazek

Iva Bittová predstaví nový album na slovenskom turné
Hviezda svetovej alternatívnej hudobnej scény Iva Bittová vydáva po 20-tich rokoch sólový album. Entwine / Proplétám vznikol v priestore pútneho kostola Sv. Jána Nepomuckého na Zelenej Hore. Speváčka a huslistka dielo venovala Václavovi Havlovi. Naživo ho predstaví na koncertoch po Slovensku v Novom Meste nad Váhom, v Nitre, v Trnave a ... pokračovanie »

 
obrazek

Nahlas ’56. Ghymes sa nevyhýba ani bolestnej histórii
K svojej tridsiatke pripravila worldmusicová skupina Ghymes dnešný koncert v bratislavskej Starej tržnici aj štyri cédečka. Tak ako je Gýmeš, najstaršie rodové sídlo šľachtického rodu Forgáchovcov, raritou medzi slovenskými hradmi, je hudobná skupina bratov Tamása a Gyulu Szarkovcov raritnou slovenskou kapelou, spievajúcou takmer výlučne ... pokračovanie »

 
obrazek

Víťazi Radio_Head Awards 2013
V nedeľu, 30. marca sa v bratislavskej Starej Tržnici už po šiestykrát udeľovali hudobné ceny Rádia_FM. Súčasťou večera boli i koncerty niektorých ocenených.  Hlavné kategórie: Album roka 2013 Korben Dallas - Karnevalová vrana [Slnko Records] Singel roka 2013 Korben Dallas - Otec Koncertná kapela / interpret roka 2013 Korben Dallas Nováčik ... pokračovanie »

 
Stránky  predchádzajúce... | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...ďaľšie