Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Info


obrazek

TRIBUTE TO FREEDOM 16.8.2019 - vstupenky VYPREDANÉ.
Vážení zákazníci, vzhľadom na to, že v predaji sú už len posledné kusy vstupeniek na piatkový koncert TRIBUTE TO FREEDOM  na Hrade Devín, sme pozastavili ich internetový predaj a je možné si ich zakúpiť v hotovosti iba priamo na predajni Dr.Horák, Medená ... pokračovanie »

 
obrazek

GRAPE - predaj vstupeniek - VYPREDANÉ!!!
ĽUTUJEME,VSTUPENKY NA FESTIVAL GRAPE SÚ UŽ AJ NA KAMENNOM PREDAJNOM MIESTE VYPREDANÉ. 15.7.2019   Vážení zákazníci, vzhľadom na nízky počet zostávajúcich vstupeniek na festival Grape sme dňom 12.7.2019 od 18  hod pozastavili internetový predaj. Vstupenky budú ... pokračovanie »

 
obrazek

Koncert STING - 12.7.2019, Slavkov u Brna ZRUŠENÝ
Vážení zákazníci, podľa dnešných informácii organizátorov boli zo zdravotných dôvodov zrušené nastávajúce koncerty speváka Stinga. Vstupné sa bude vracať v mieste zakúpenia vstupeniek od 15.7.2019. Ďakujeme za pochopenie. STINGŮV ... pokračovanie »

 
obrazek

POKRSTILI SME ALBUM JARA FILIPA CEZ OKNO
Pondelkový koncert 24.6.2019 k nedožitým 70-tym narodeninám Jara Filipa priniesol okrem večera plného krásnej hudby a spomínania na tohto výnimočného človeka aj viacero dojemných a nezabudnuteľných momentov. Patrili k nim najmä tie dva, keď Dorota Nvotová poslala ... pokračovanie »

 
obrazek

Jana Bezek a album Spiralization na skjazz.sk
Najnovší album z nášho vydavateľstva Spiralization slovenskej jazzovej klavíristky a skladateľky Janky Bezek je albumom týždňa portálu skjazz.sk. Ďakujeme. CD Jana Bezek Trio - Spiralization Pavian Records, 2019           10.06.2019 Jana Bezek je veľmi nenápadným, ... pokračovanie »

 
obrazek

PAPER MOON TRIO uviedlo do života svoj debutový album
V pondelok 14.mája v koncertnej sieni Klarisky členky Paper Moon Tria spolu so svojimi hosťami uviedli do života svoj debutový album Teba vrúcne milujem, ktorý vyšiel v našom vydavateľstve Pavian Records. Recenziu koncertu si môžete prečítať ... pokračovanie »

 
obrazek

Koncert - JARO FILIP 70
Dr.Horák pre vás pripravuje krásny koncert, vstupenky sú už v predaji: JARO FILIP 70 – spomienkový koncert k nedožitým 70-tinám  Jara Filipa. 24.6.2019, 19:30  AXA Arena NTC, Bratislava Keď sa v ten horúci letný deň pred devätnástimi ... pokračovanie »

 
obrazek

RECORD STORE DAY 2019 u Dr.HORÁKA
Milí priaznivci dobrej hudby a predovšetkým milovníci vinylov. Tohtoročný Record Store Day, ktorý sa koná v sobotu 13.apríla 2019, sme pre vás pripravili niekoľko stoviek titulov na LP, špeciálne vydania LP k RSD, autogramiády a živé vystúpenia ... pokračovanie »

 
obrazek

Koncert SUZI QUATRO - 23.3.2019, Bratislava ZRUŠENÝ
Vážení zákazníci, podľa informácií usporiadateľa koncert SUZI QUATRO, ktorý sa mal konať 23.3.2019 v Bratislave je zrušený. Zákazníci môžu vstupenky vrátiť na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili. Koncert v Trenčíne 22.3.2019 sa bude ... pokračovanie »

 
obrazek

Krst 2 CD Moyzesovo Kvarteto: Sláčikové kvartetá J.N.Hummela Op.30
Vydavateľstvo Pavian Records prináša na trh ďalšiu novinku  komornej tvorby. Vznikla v spolupráci s Moyzesovým kvartetom, ktoré  od svojho založenia v roku 1975 patrí k jednému z najvýznamnejších komorných zoskupení na Slovensku. ... pokračovanie »

 
obrazek

ROCK HISTORY SPECIÁL PAVOL HAMMEL
Do našej predajne Dr.Horák na Medenej 19 prišla dlho očakávaná zásielka. Je v nej druhé špeciálne vydanie časopisu Rock´n´All, ktoré sa celé rodilo v Prahe v redakcii tohto časopisu pod editorským vedením Pavla Víška. ... pokračovanie »

 
obrazek

Koncert ERIC CLAPTON - predaj vstupeniek od 8.10.2018 aj cez internet
Vážení zákazníci, vstupenky na koncert ERIC CLAPTON, 6.6.2019, Wiener Stadthalle Halle D , Viedeň sa dajú zakúpiť od 8.10.2018 už aj prostredníctvom internetovej objednávky na našej webovej stránke, ponuka platí do vyčerpania zásob. K dispozícii sú ... pokračovanie »

 
obrazek

50 rokov na rockovej scéne – JETHRO TULL v Bratislave !
Ian Anderson Presents Jethro Tull 50th Anniversary Tour  - 18.január 2019, HANT Aréna, Bratislava Po výročných vydaniach albumov War Child  a Heavy Horses i výpravnej 3 CD kompilácii 50 For 50, ktorá vychádza práve v týchto dňoch, prichádza ... pokračovanie »

 
obrazek

RECORD STORE DAY u Dr.Horáka
Dr.Horák bude v sobotu 21.4.2018 otvorený od 11:00 do 16:00 hod. * ponúkame 10 % zľavu na všetky u nás fyzicky dostupné LP  * 25 %  zľavu na nami vydané tituly : Billy Barman, Peter Lipa, Para, Le Payaco, Collegium Musicum, Iva Bittová,  Pavol Hammel * špeciálne ... pokračovanie »

 
obrazek

VLADIMÍR MIŠÍK & ETc / SLNIEČKO v máji zahrajú v Bratislave
Vladimír Mišík, ktorý v minulom roku oslávil krásne 70-te narodeniny mimo iné aj vypredaným koncertom v bratislavskom Ateliéri Babylon, sa po viac ako roku  vracia do Bratislavy, aby spolu so svojou skupinou ETc potešil svojich fanúšikov. ... pokračovanie »

 
obrazek

Jiří Černý v Bratislave - Ro(c)kování aj komponovaný program o Dežovi Ursinym
Jiří Černý – nestor československej hudobnej žurnalistiky, športovec a Železný muž, „hráč na gramofón“, kritik bez konzervatória, predovšetkým však nesmierne láskavý, vtipný a múdry človek, ktorý sa hudbe a písaniu ... pokračovanie »

 
Stránky  predchádzajúce... | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...ďaľšie