Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Info


obrazek

Recenzia albumu Fermata Blumental blues
Recenziu skvelého nového albumu Fermaty si môžete prečitať tu: https://hudba.zoznam.sk/recenzie/16-11-2019-fermata-je-spat-s-vynikajucou-platnou-omladenie-zostavy-jej-pridalo-na-sile/   pokračovanie »

 
obrazek

OZZY OSBOURNE - nové termíny európskeho turné
Vážení zákazníci,   európska časť turné OZZYHO OSBOURNA bola zo zdravotných dôvodov Ozzyho presunutá na iný termín. Podľa informácii organizátorov vstupenky na pôvodné termíny zostávajú v platnosti. Boli oznámené ... pokračovanie »

 
obrazek

Skupina FERMATA vydáva v Pavian records nový album BLUMENTAL BLUES.
Takmer päťdesiat rokov sa píše história jednej z najoriginálnejších československých a slovenských rockových skupín, skupiny FERMATA. Tohtoročná jeseň v nej napíše ďalšiu nezabudnuteľnú kapitolu - po viac ako 14 rokoch ... pokračovanie »

 
obrazek

Nestor hudobnej žurnalistiky pán JIŘÍ ČERNÝ opäť v Bratislave - 15.-17.10.2019
VSTUPENKY na 15.10. a 16.10. SÚ EŠTE K DISPOZÍCII V KNÍHKUPECTVE ARTFORUM, vstupenky u Dr.Horáka sú vypredané. Jiří Černý – nestor československej hudobnej žurnalistiky, športovec, Železný muž, „hráč na gramofón“, kritik bez konzervatória, ... pokračovanie »

 
obrazek

Dr.Horák - v dňoch 29.-30.8.2019 zatvorené
Vážení zákazníci, v dňoch 29.8. a 30.8.2019 bude predajňa Dr.Horák zatvorená. Otvoríme opäť v pondelok 2.9.2019 podľa štandardných otváracích hodín. Ďakujeme za pochopenie. Váš Dr.Horák pokračovanie »

 
obrazek

Dr.Horák - porucha telefónu
Vážení zákazníci, ospravedlnňujeme sa, ale máme poruchu na našom telefóne, je pokazený, na oprave sa pracuje. V prípade potreby nás môžete kontaktovať na mailovej adrese pr@drhorak.sk. Ďakujeme za pochopenie. Váš Dr.Horák pokračovanie »

 
obrazek

TRIBUTE TO FREEDOM - VSTUPENKY U DR.HORÁKA VYPREDANÉ
Ĺutujeme, vstupenky už aj v kamennej predajni sú vypredané. pokračovanie »

 
obrazek

TRIBUTE TO FREEDOM 16.8.2019 - vstupenky VYPREDANÉ.
Vážení zákazníci, vzhľadom na to, že v predaji sú už len posledné kusy vstupeniek na piatkový koncert TRIBUTE TO FREEDOM  na Hrade Devín, sme pozastavili ich internetový predaj a je možné si ich zakúpiť v hotovosti iba priamo na predajni Dr.Horák, Medená ... pokračovanie »

 
obrazek

GRAPE - predaj vstupeniek - VYPREDANÉ!!!
ĽUTUJEME,VSTUPENKY NA FESTIVAL GRAPE SÚ UŽ AJ NA KAMENNOM PREDAJNOM MIESTE VYPREDANÉ. 15.7.2019   Vážení zákazníci, vzhľadom na nízky počet zostávajúcich vstupeniek na festival Grape sme dňom 12.7.2019 od 18  hod pozastavili internetový predaj. Vstupenky budú ... pokračovanie »

 
obrazek

Koncert STING - 12.7.2019, Slavkov u Brna ZRUŠENÝ
Vážení zákazníci, podľa dnešných informácii organizátorov boli zo zdravotných dôvodov zrušené nastávajúce koncerty speváka Stinga. Vstupné sa bude vracať v mieste zakúpenia vstupeniek od 15.7.2019. Ďakujeme za pochopenie. STINGŮV ... pokračovanie »

 
obrazek

POKRSTILI SME ALBUM JARA FILIPA CEZ OKNO
Pondelkový koncert 24.6.2019 k nedožitým 70-tym narodeninám Jara Filipa priniesol okrem večera plného krásnej hudby a spomínania na tohto výnimočného človeka aj viacero dojemných a nezabudnuteľných momentov. Patrili k nim najmä tie dva, keď Dorota Nvotová poslala ... pokračovanie »

 
obrazek

Jana Bezek a album Spiralization na skjazz.sk
Najnovší album z nášho vydavateľstva Spiralization slovenskej jazzovej klavíristky a skladateľky Janky Bezek je albumom týždňa portálu skjazz.sk. Ďakujeme. CD Jana Bezek Trio - Spiralization Pavian Records, 2019           10.06.2019 Jana Bezek je veľmi nenápadným, ... pokračovanie »

 
obrazek

PAPER MOON TRIO uviedlo do života svoj debutový album
V pondelok 14.mája v koncertnej sieni Klarisky členky Paper Moon Tria spolu so svojimi hosťami uviedli do života svoj debutový album Teba vrúcne milujem, ktorý vyšiel v našom vydavateľstve Pavian Records. Recenziu koncertu si môžete prečítať ... pokračovanie »

 
obrazek

Koncert - JARO FILIP 70
Dr.Horák pre vás pripravuje krásny koncert, vstupenky sú už v predaji: JARO FILIP 70 – spomienkový koncert k nedožitým 70-tinám  Jara Filipa. 24.6.2019, 19:30  AXA Arena NTC, Bratislava Keď sa v ten horúci letný deň pred devätnástimi ... pokračovanie »

 
obrazek

RECORD STORE DAY 2019 u Dr.HORÁKA
Milí priaznivci dobrej hudby a predovšetkým milovníci vinylov. Tohtoročný Record Store Day, ktorý sa koná v sobotu 13.apríla 2019, sme pre vás pripravili niekoľko stoviek titulov na LP, špeciálne vydania LP k RSD, autogramiády a živé vystúpenia ... pokračovanie »

 
obrazek

Koncert SUZI QUATRO - 23.3.2019, Bratislava ZRUŠENÝ
Vážení zákazníci, podľa informácií usporiadateľa koncert SUZI QUATRO, ktorý sa mal konať 23.3.2019 v Bratislave je zrušený. Zákazníci môžu vstupenky vrátiť na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili. Koncert v Trenčíne 22.3.2019 sa bude ... pokračovanie »

 
Stránky  predchádzajúce... | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...ďaľšie