Dr.Horák - koncerty a CD

domov

saját Dr.Horák

mailing list

 

elfogadjuk

U nás príjmame
 

Info: Dr.Horák - predajňa a vstupenky počas obmedzení


fotka

Dr.Horák - predajňa a vstupenky počas obmedzení

will be available in hungarian soon... Slovak translation follows

Vážení zákazníci,

vzhľadom na situáciu bude naša predajňa do odvolania zatvorená. Koncerty, ktoré sme ako organizátor plánovali na najbližšie obdobie - ERIK TRUFFAZ QUARTET a HRADIŠŤAN sa v pôvodných termínoch nebudú konať, máme už potvrdené nové termíny :

ERIK TRUFFAZ QUARTET - 28.9.2020

HRADIŠŤAN - 12.5.2020

Vstupenky zostávajú v platnosti, v prípade ak by niekomu nový termín nevyhovoval, stornovať vstupenky a vrátiť peniaze bude možné po obnovení bežnej prevádzky podľa situácie. Ďakujeme za pochopenie.

Čo sa týka vstupeniek na koncert SANTANA, ktorý sa mal konať 20.3.2020 vo Viedni, máme od rakúskeho partnera potvrdené, že bude možné ich stornovanie. Zatiaľ to však v systéme možné nie je, po komunikácii s rakúskymi partnerom čakáme na sprevádzkovanie  storna pre naše predajné miesto. Momentálne  vám vieme ponúknuť, aby ste nám vstupenky oscanové poslali do mailu, keď bude storno v prevádzke budeme ich postupne stornovať a infomovať vás o možnosti vrátenia peňazí. To bude možné po  doručení originálov vstupeniek. Vstupné vám za zrušené koncerty bude určite vrátené, poprosíme vás o trpezlivosť.

K dispozícii sme na mailovej adrese horak@drhorak.sk

Ďakujeme za pochopenie.

 
További újdonságok