Dr.Horák - koncerty a CD

domov

saját Dr.Horák

mailing list

 

elfogadjuk

U nás príjmame
 

Info


obrazek

MUMFORD & SONS - 3.5.2019 Viedeň
Vážení zákazníci, dnes začal predaj vstupeniek na koncert MUMFORD & SONS vo Viedni. Predaj je personalizovaný (vstupenky sú po registrácii vystavované na konkrétne meno) a prebieha IBA ONLINE, na klasických kamenných predajných miestach vstupenky na základe ... Többet »

 
obrazek

Koncert ERIC CLAPTON - predaj vstupeniek od 8.10.2018 aj cez internet
Vážení zákazníci, vstupenky na koncert ERIC CLAPTON, 6.6.2019, Wiener Stadthalle Halle D , Viedeň sa dajú zakúpiť od 8.10.2018 už aj prostredníctvom internetovej objednávky na našej webovej stránke, ponuka platí do vyčerpania zásob. K dispozícii sú ... Többet »

 
obrazek

MS v hokeji 2019 - predaj vstupeniek cez Ticketportal.sk
Vážení zákazníci, na našom predajnom mieste  Dr.Horák, Medená 19, Bratislava NIE JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ SI VSTUPENKY na zápasy MS v hokeji.Vstupenky boli uvoľnené k predaju  na nasledovnýcvh predajných miestach  Ticketportal.sk v Bratislave: ... Többet »

 
obrazek

FESTIVAL GRAPE - vypredané!
Vstupenky u Dr.Horáka na festival GRAPE sú vypredané. Dr.Horák Többet »

 
obrazek

Koncerty PAUL McCARTNEY 5.12.2018 a 6.12. vypredané
Vážení zákazníci, vstupenky na decembrový koncert PAUL McCARTNEY vo Viedni 5.12.2018 sú vypredané. Organizátori pridali druhý termín - 6.12.2018, vstupenky sa budú dať zakúpiť od 26.7.2018 osobne v našej predajni na Medenej 19. K dispozícii ... Többet »

 
obrazek

Koncert PAUL Mc CARTNEY - 5.12.2018 Viedeň
Vážení zákazníci, vstupenky na decembrový koncert PAUL McCARTNEY vo Viedni 5.12.2018 sa dajú od dnes 20.7.2018  do vyčerpania zásob zakúpiť iba osobne v našej predajni na Medenej 19.K dispozícii sú vstupenky podľa aktuálnej online ponuky na oficiálnej ... Többet »

 
obrazek

R.I.P. FEDOR FREŠO 1947 - 2018
Dnes 26.6.2018 nás opustil nestor česko-slovenskej rockovej a bigbeatovej basgitary, člen legendárnych skupín Prúdy, Collegium Musicum, Fermáta či Blue Effect, FEDOR FREŠO. Pripojil sa k svojim priateľom a spoluhráčom Marianovi Vargovi a Radimovi Hladíkovi, s ktorými nahral nezabudnuteľné ... Többet »

 
obrazek

Nový album ROMANIKA - La Loba vychádza v Pavian Records.
V uplynulých dňoch vyšiel vo vydavateľstve Pavian Records v  poradí piaty album speváčky a hudobníčky Ildikó Kraicovej a jej spoluhráčov zo skupiny Romanika. Nový album nesie názov La Loba. Už z názvu samotného cítiť inšpiratívne ... Többet »

 
obrazek

50 rokov na rockovej scéne – JETHRO TULL v Bratislave !
Ian Anderson Presents Jethro Tull 50th Anniversary Tour  - 18.január 2019, HANT Aréna, Bratislava Po výročných vydaniach albumov War Child  a Heavy Horses i výpravnej 3 CD kompilácii 50 For 50, ktorá vychádza práve v týchto dňoch, prichádza ... Többet »

 
obrazek

VSTUPENKY NA THE ROLLING STONES – 4.7.2018 PRAHA
Vážení zákazníci. Po rozhodnutí organizátorov o spustení predaja na klasických predajných miestach si vstupenky na pražský koncert skupiny THE ROLLING STONES od tohto týždňa môžete kúpiť už aj v našej kamennej predajni Dr.Horák, ... Többet »

 
obrazek

RECORD STORE DAY u Dr.Horáka
Dr.Horák bude v sobotu 21.4. otvorený od 11:00 do 16:00 hod. * ponúkame 10 % zľavu na všetky u nás fyzicky dostupné LP  * 25 %  zľavu na nami vydané tituly : Billy Barman, Peter Lipa, Para, Le Payaco, Collegium Musicum, Iva Bittová,  Pavol Hammel * špeciálne ... Többet »

 
obrazek

VLADIMÍR MIŠÍK & ETc / SLNIEČKO v máji zahrajú v Bratislave
Vladimír Mišík, ktorý v minulom roku oslávil krásne 70-te narodeniny mimo iné aj vypredaným koncertom v bratislavskom Ateliéri Babylon, sa po viac ako roku  vracia do Bratislavy, aby spolu so svojou skupinou ETc potešil svojich fanúšikov. ... Többet »

 
obrazek

Jiří Černý v Bratislave - Ro(c)kování aj komponovaný program o Dežovi Ursinym
Jiří Černý – nestor československej hudobnej žurnalistiky, športovec a Železný muž, „hráč na gramofón“, kritik bez konzervatória, predovšetkým však nesmierne láskavý, vtipný a múdry človek, ktorý sa hudbe a písaniu ... Többet »

 
obrazek

VÝPREDAJ predajne Dr. Horák na Laurinskej 19
CD od 1 EUR   &   LP zľava 10% výpredaj trvá do pondelka 29.januára.2018    30. januára.2018 predajňu na Laurinskej zatvárame  od 1.februára.2018 budú   CD & LP & vstupenky na koncerty   dostupné už len na našej ... Többet »

 
obrazek

Pavol Hammel a Prúdy vydávajú historicky prvé výberové CD
Najzásadnejšia skupina na slovenskom hudobnom nebi, Prúdy vydáva historicky prvé výberové CD a na rok 2018 chystá turné k 50 rokom albumu Zvonky zvoňte a 70-tym narodeninám Pavla Hammela. Legendárna slovenská skupina Prúdy vydáva ... Többet »

 
obrazek

Pastorella bola nominovaná na Cenu Nadácie Tatra banky 2017
Album z vydavateľstva Pavian Records Miloš Valent a Solamente naturali: Pastorella, vianočná hudba 18. a 19. storočia na Slovensku, bol nominovaný na Cenu Nadácie Tatra banky 2017 za umenie. Vyhlásenie cien bude počas galavečera v piatok 24. novembra 2017 v novej budove SND. ... Többet »

 
Oldalak   | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | ...Következõ