Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Často kladené otázky


Obsah


1. Ako je zaistená ochrana súkromia?
2. Ako je zaistená bezpečnosť dát?
3. Aký rozdiel je medzi záložkou katalóg a mp3?
4. V akom digitálnom formáte sú skladby ponúkané?
5. Nemožno zakúpiť mp3 u albumu (napr. Nohavica či Karel Plíhal ) ?


Ako je zaistená ochrana súkromia?


Vždy sa snažíme o maximálnu zabezpečenie vášho súkromia. Potrebujeme isté informácie na spracovanie vašej objednávky, na overenie vašej identity pri opakovanom nákupe alebo aby sme vám pomohli s prípadnými problémami. Keď si objednávate z nášho obchodu, potrebujeme vaše meno, heslo a funkčnú emailovú adresu. S vaším súhlasom môžeme zdieľať vaše meno a email s vydavateľom alebo umelcom, ktorý nás chce informovať o svojich nových tituloch. Z odberu týchto informatívnych emailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Ako je zaistená bezpečnosť dát?


Bezpečnosť dát je jednou z našich najvyšších priorít. Pri objednávaní na našom serveri alebo pri úprave prístupových informácií, používame zabezpečený server a bezpečnosťou prepojenie pomocou SSL, takže všetka komunikácia prebieha napriamo a navyše je kryptovanie.

Aký rozdiel je medzi záložkou katalóg a mp3?

V záložke mp3 nájdete albumy, ktoré sú ponúkané už len digitálne a pravdepodobnosť toho, že by sa znovu objavili na nosiči CD, je minimálna. V katalógu sú albumy, ktoré sú ponúkané na fyzických nosičoch ako je CD alebo DVD. Väčšina z nich je ponúkaná aj v digitálnom formáte

V akom digitálnom formáte sú skladby ponúkané?

Skladby sú predávané vo formáte mp3 a to s vysokým dátovým tokom - 256 kbit / s, vo formáte nie sú žiadne ďalšie reštrikcie a ich ďalšie používanie spadá pod autorský zákon. Skladby si môžete bez obáv vypáliť aj na CD.

 

Nemožno zakúpiť mp3 u albumu (napr Nohavica či Karel Plíhal)?

Na niektoré albumu sa nevzťahuje licencie na predaj v digitálnom formáte. V prípade, že ste na stránke s príslušným albumom a chýba tu vľavo hore informácie o mp3, znamená to, že album nemožno zakúpiť v digitálnom formáte.