Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Album

 
obal albumu

Abbey Road - Anniversary Edition

The Beatles

LPCD DE LUXE

  € 15.00

kúpiť

      

Výročná špeciálna edícia legendárneho albumu The Beatles - Abbey Road. Vychádza s novým mixom Gilesa Martina (syn Georga Martina, ktorý spolupracoval s Beatles od ich začiatkov) a Sama Okella. K dispozícii verzie 1 CD, 2 CD, 1 LP a 3 LP Box. Dátum vydania bol stanovený na 27.septembra - teda presne o deň neskôr, kedy pred 50-timi rokmi vyšiel album s ikonickou fotografiou skupiny na prechode pre chodcov na ulici Abbey Road neďaleko od nahrávacích štúdií, v ktorých vzniklo nespočetné množstvo skvelých albumov a stali sa najznámejšími nahrávacími štúdiami sveta.

Abbey Road je v podstate posledným albumom, ktorý spolu všetci členovia skupiny spoločne nahrali v štúdiu. Album sa držal na prvých miestach britských aj amerických rebríčkov 17 týždňov, v roku 1995 bol uvedený do Grammy Hall Of Fame ako "nahrávka neupadajúcej kvality a historického významu".  Album, ktorého po celom svete bolo predaných milióny nosičov, patrí doteraz k najpredávanejšiemu štúdiovému albumu skupiny The Beatles. Bolo to po prvýkrát čo obálka albumu neobsahovala ani meno skupiny, ani názov albumu, len ikonickú fotografiu jej členov.

Výročná reedícia prináša okrem klasického albumu aj 23 študiových a demo nahrávok, z nich mnohé vychádzajú vôbec po prvýkrát. De Luxxe edícia albumu obsahuje naviac knihu s komentármi Paula McCartneyho, háistorika The Beatles Kevina Howletta, poznámky, ručne písané texty, korešpondenciu The Beatles a doteraz nevydané fotografie.

1.Come Together / 2.Something / 3.Maxwell´s Silver Hammer / 4.Oh Darling / 5.Octopus´s Garden / 6.I Want You (She´s So Heavy) / 7.Here Comes The Sun / 8.Because / 9.You Never Give Me Your Money / 10.Sun King / 11.Mean Mr. Mustard / 12.Polythene Pam / 13.She Came In Through The Bathroom Window / 14.Golden Slumbers / 15.Carry That Weight / 16.The End / 17.Her Majesty


 

detailné informácie

Jedná sa o distribučný titul
Dopor. cena: € 15.00
| Více
Zľava: 0 %
Naša cena: € 15.00
Label Universal Music
Rok vydania 2019
Žánre rock
Kat. číslo 602508007439


ďalšie vydané albumy

obal albumu

The Beatles
Yello Submarine


Naša cena: € 40.00
viac informácií

obal albumu

The Beatles
Sgt. Pepper´s Lonely Hearts Club Band - 2 CD Anniversary Ed.


Naša cena: € 25.00
viac informácií

 
obal albumu

The Beatles
Sgt. Pepper´s Lonely Hearts Club Band - Anniversary Ed.


Naša cena: € 20.00
viac informácií