Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Info


obrazek

Hlasovanie na Radio_Head Awards 2013 je už spustené!
20. januára Rádio_FM odštartovalo 6. ročník Radio_Head Awards. Billy Barman sa ocitli na longliste v týchto kategóriách: Singel roka: Ľudožrút, Traja Album roka: Modrý jazyk Najlepšia koncertná kapela / Interprét roka - hlasovanie v prvom kole už prebieha na stránke www.radiohlavy.sk - hlasovať môžete do 2. februára Veľmi nás potešíte, ... pokračovanie »

 
obrazek

Gabor Presser v Bratislave !!!
Gábor Presser v Bratislave   Gábor Presser, najväčšia maďarská hudobná hviezda posledných štyroch desaťročí, bude koncertovať v Bratislave. V koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu vystúpi 13. decembra 2013.Napriek tomu, že Gábor Presser je na výslní hudobnej scény už vyše 40 rokov, jeho prvý sólový koncert sa uskutočnil len pred pár ... pokračovanie »

 
obrazek

Pavol Hammel vydáva dvojalbum LIVE z jedinečného bratislavského koncertu!
Slovenská legenda Pavol Hammel vydáva koncertný dvojalbum LIVE! Pre fajnšmekrov pripravil Hammel dvojalbum LIVE aj v limitovanej edícii vinylovej platne! Pavol Hammel má nový koncertný dvojalbum s  názvom LIVE! 2CD zachytáva minuloročný jedinečný koncert vo Veľkej sále Slovenského rozhlasu RTVS, kde sa Pavol Hammel predviedol v dokonalej ... pokračovanie »

 
obrazek

Výberovka od Le Payaco je už vonku!
Skupina Le PAYACO vydala na labeli Pavian Records výberový album JUKEBOX! Novinka obsahuje to najlepšie z tvorby Le PAYACO od roku 1999 do roku 2013. CD a LP sú už v predaji u Dr. Horáka.    pokračovanie »

 
obrazek

Lipa a Lasica sú po rokoch späť!
V predaji už je nový album Petra Lipu a Milana Lasicu! Volá sa Návšteva po rokoch. Malá knižka, ktorá je súčasťou CD, obsahuje aj ilustrácie maliara Mareka Ormandíka. Objednávajte u nás! :) pokračovanie »

 
obrazek

Spúšťame predaj CD , DVD a MP3 nosičov !!!
Po niekoľkomesačnej práci spúšťame na našej stránke predaj CD, DVD a MP3 nosičov a tak rozširujeme našu ponuku, ktorá doteraz pozostávala hlavne z ponuky vstupeniek na koncerty. V tej budeme naďalej pokračovať, takže stále máte možnosť si prostredníctvom nás zakúpiť vstupenky na koncerty do Rakúska, Českej republiky, Poľska, Maďarska a hlavne ... pokračovanie »

 
Stránky  predchádzajúce... | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |