Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Info


obrazek

Pavol Hammel vydáva dvojalbum LIVE z jedinečného bratislavského koncertu!
Slovenská legenda Pavol Hammel vydáva koncertný dvojalbum LIVE! Pre fajnšmekrov pripravil Hammel dvojalbum LIVE aj v limitovanej edícii vinylovej platne! Pavol Hammel má nový koncertný dvojalbum s  názvom LIVE! 2CD zachytáva minuloročný jedinečný koncert vo Veľkej sále Slovenského rozhlasu RTVS, kde sa Pavol Hammel predviedol v dokonalej ... pokračovanie »

 
obrazek

Výberovka od Le Payaco je už vonku!
Skupina Le PAYACO vydala na labeli Pavian Records výberový album JUKEBOX! Novinka obsahuje to najlepšie z tvorby Le PAYACO od roku 1999 do roku 2013. CD a LP sú už v predaji u Dr. Horáka.    pokračovanie »

 
obrazek

Lipa a Lasica sú po rokoch späť!
V predaji už je nový album Petra Lipu a Milana Lasicu! Volá sa Návšteva po rokoch. Malá knižka, ktorá je súčasťou CD, obsahuje aj ilustrácie maliara Mareka Ormandíka. Objednávajte u nás! :) pokračovanie »

 
obrazek

Spúšťame predaj CD , DVD a MP3 nosičov !!!
Po niekoľkomesačnej práci spúšťame na našej stránke predaj CD, DVD a MP3 nosičov a tak rozširujeme našu ponuku, ktorá doteraz pozostávala hlavne z ponuky vstupeniek na koncerty. V tej budeme naďalej pokračovať, takže stále máte možnosť si prostredníctvom nás zakúpiť vstupenky na koncerty do Rakúska, Českej republiky, Poľska, Maďarska a hlavne ... pokračovanie »

 
Stránky  predchádzajúce... | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 |