Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Info


obrazek

Česká folková legenda Karel Plíhal zahrá v bratislavskom V - klube!
Česká folková legenda mieri do hlavného mesta Slovenska! Priaznivci folkovej hudby si už 6. októbra v bratislavskom V - klube užijú koncert viacnásobne oceneného folkového pesničkára Karla Plíhala! Folková hviezda si pre slovenské publikum pripravila hudobnú lahôdku v podobe najlepších skladieb za 30 rokov. Nenechajte si ujsť koncert výnimočného ... pokračovanie »

 
obrazek

Medzi sviatkami (29. 8. - 1. 9.) máme zatvorené
Len vám pripomíname, že medzi sviatkami (29. 8. - 1. 9.) budeme mať zatvorené. Otvoríme opäť v utorok. Zatiaľ posielame pesničku. pokračovanie »

 
obrazek

Novodobá Edith Piaf, francúzska speváčka ZAZ vystúpi po prvýkrát v Bratislave!
Slovensko zažije dokonalú hudobnú lahôdku! 28. novembra vystúpi v bratislavskej Aegon Aréne v NTC francúzska speváčka Isabelle Geffroy, ktorá používa pseudonym ZAZ. Mladá pesničkárka je jednou z najväčších európskych hudobných senzácií posledných rokov. ZAZ precestovala celý svet, ktorý o nej hovorí ako o novodobej Edith Piaf. Vstupenky ... pokračovanie »

 
obrazek

V sobotu 31. mája máme zatvorené!
Túto sobotu (31.5.) máme zatvorené, ale radi vás privítame na Urban Markete! V našom stánku nájdete veľa dobrej hudby, známej aj tej menej známej.  pokračovanie »

 
obrazek

Banda krstí nový album v Zrkadlovom háji v Bratislave
Slovenská formácia Banda plánuje počas očakávaného krstu najnovšieho albumu hraBanda (Pavian records, 2014) predviesť všetky skladby z nahrávky.   Podujatie sa bude konať 20. mája o 19:00 v bratislavskom Dome kultúry Zrkadlový háj. Ako v rozhovore pre agentúru SITA povedal líder kapely Samo Smetana, do programu sa možno dostanú aj staršie ... pokračovanie »

 
obrazek

Iva Bittová predstaví nový album na slovenskom turné
Hviezda svetovej alternatívnej hudobnej scény Iva Bittová vydáva po 20-tich rokoch sólový album. Entwine / Proplétám vznikol v priestore pútneho kostola Sv. Jána Nepomuckého na Zelenej Hore. Speváčka a huslistka dielo venovala Václavovi Havlovi. Naživo ho predstaví na koncertoch po Slovensku v Novom Meste nad Váhom, v Nitre, v Trnave a ... pokračovanie »

 
obrazek

Nahlas ’56. Ghymes sa nevyhýba ani bolestnej histórii
K svojej tridsiatke pripravila worldmusicová skupina Ghymes dnešný koncert v bratislavskej Starej tržnici aj štyri cédečka. Tak ako je Gýmeš, najstaršie rodové sídlo šľachtického rodu Forgáchovcov, raritou medzi slovenskými hradmi, je hudobná skupina bratov Tamása a Gyulu Szarkovcov raritnou slovenskou kapelou, spievajúcou takmer výlučne ... pokračovanie »

 
obrazek

Víťazi Radio_Head Awards 2013
V nedeľu, 30. marca sa v bratislavskej Starej Tržnici už po šiestykrát udeľovali hudobné ceny Rádia_FM. Súčasťou večera boli i koncerty niektorých ocenených.  Hlavné kategórie: Album roka 2013 Korben Dallas - Karnevalová vrana [Slnko Records] Singel roka 2013 Korben Dallas - Otec Koncertná kapela / interpret roka 2013 Korben Dallas Nováčik ... pokračovanie »

 
obrazek

Radio_Head Awards 2013 - Cenu za prínos hudbe si odnesie Dr. Pavol Maruščák!
Poznáme meno prvého držiteľa Radio_Head Award. Cenu za prínos do hudby si už v nedeľu preberie Pavol Maruščák. Túto cenu sa mu rozhodli udeliť hudobní publicisti z denníka SME a týždenníka .týždeň. Prečítajte si o ňom viac v profile od Juraja Kušnierika: ... pokračovanie »

 
obrazek

Iva Bittová vydává nové autorské album umně spletené z vlastních vzpomínek
Entwine / Proplétám: Tak se jmenuje nové sólové album hvězdy světové alternativní hudební scény Ivy Bittové, natočené pro bratislavský label Pavian Records v akusticky mimořádném a duchovně inspirativním prostoru poutního kostela Sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře. Pět na místě improvizovaných skladeb vzniklo pod vlivem génia loci této ... pokračovanie »

 
obrazek

Szidi Tobias vydala veselý album Jolanka, pokrstí ho v Prahe a Bratislave
Speváčka s jedinečným hlasom a prejavom Szidi Tobias vydala pod hlavičkou Pavian Records nový album s názvom Jolanka. Nahrávku predstaví 8. decembra na koncerte v Prahe a 14. decembra v Bratislave za účasti vzácnych hostí - osobností českej a slovenskej kultúry. V ... pokračovanie »

 
obrazek

Szidi Tobias úspěšně utíká před běsnými psisky času
Slovenská zpěvačka a herečka Szidi Tobias vytvořila na albu Jolanka z písní „hudební jednoaktovky“. Tobias dokáže podat barvité písničkové obrazy ze všedního života s takovou sugestivitou a prožitkem, že se v nich sami najdete. Platí to i pro novou ... pokračovanie »

 
obrazek

Szidi Tobias nahrala svoj najosobnejší album
Dosiaľ najosobnejší album s názvom Jolanka, ktorý po prvýkrát vyšiel pod značkou slovenského vydavateľstva Pavian Records, venovala Szidi Tobias svojej mame. Album predstaví fanúšikom už 14. decembra koncertom v Slovenskom rozhlase. Špeciálnymi ... pokračovanie »

 
obrazek

Otváracie hodiny počas sviatkov 2014/2015
Predĺžené otváracie hodiny v decembri 2014:  Po  15.12.  10:00 – 19:00 Ut  16.12.  10.00 – 19:00 St   17.12.  10:00 – 19:00 Št   18.12.  10:00 – 19:00 Pi   19.12.  10:00 – 19:00 So  20.12.  10:00 – 17:00 Ne  21.12.  10:00 – 17:00   Po  22.12.  10:00 – 19:00 Ut  23.12.  10:00 – 19:00 St   24.12. – zatvorené Št   25.12. – zatvorené ... pokračovanie »

 
obrazek

Ghymes – 30 rokov. Krst albumov ,,Best of“ + ,,Live“
Skupina Ghymes oslavuje 30 rokov na hudobnej scéne. Pri tejto príležitosti sa Tamás a Gyula Szarka rozhodli vydať dva albumy naraz - pripravili CD s najväčšími hitmi a koncertné CD. Kapela svoju hudbu naživo predvedie 9. apríla na koncerte v bratislavskej Starej Tržnici.„Keď sme po prvý raz vystupovali v Budapešti, tak sa nás opýtali, že ... pokračovanie »

 
obrazek

Billy Barman idú na turné ,,Back To The Clubs!"
Nový album Modrý jazyk predstavila skupina Billy Barman na sklonku minulého roka. Do dnešného dňa zbiera hudobná novinka výrazne pozitívne reakcie kritikov a recenzentov. Kapela sa rozhodla urobiť radosť zberateľom a vydať novinku i vo forme vinylu. Na jar navyše precestuje celé Slovensko, aby album naživo predstavila fanúšikom v ich obľúbených ... pokračovanie »

 
Stránky  predchádzajúce... | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...ďaľšie