Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Info


obrazek

Iva Bittová predstaví nový album na slovenskom turné
Hviezda svetovej alternatívnej hudobnej scény Iva Bittová vydáva po 20-tich rokoch sólový album. Entwine / Proplétám vznikol v priestore pútneho kostola Sv. Jána Nepomuckého na Zelenej Hore. Speváčka a huslistka dielo venovala Václavovi Havlovi. Naživo ho predstaví na koncertoch po Slovensku v Novom Meste nad Váhom, v Nitre, v Trnave a ... pokračovanie »

 
obrazek

Nahlas ’56. Ghymes sa nevyhýba ani bolestnej histórii
K svojej tridsiatke pripravila worldmusicová skupina Ghymes dnešný koncert v bratislavskej Starej tržnici aj štyri cédečka. Tak ako je Gýmeš, najstaršie rodové sídlo šľachtického rodu Forgáchovcov, raritou medzi slovenskými hradmi, je hudobná skupina bratov Tamása a Gyulu Szarkovcov raritnou slovenskou kapelou, spievajúcou takmer výlučne ... pokračovanie »

 
obrazek

Víťazi Radio_Head Awards 2013
V nedeľu, 30. marca sa v bratislavskej Starej Tržnici už po šiestykrát udeľovali hudobné ceny Rádia_FM. Súčasťou večera boli i koncerty niektorých ocenených.  Hlavné kategórie: Album roka 2013 Korben Dallas - Karnevalová vrana [Slnko Records] Singel roka 2013 Korben Dallas - Otec Koncertná kapela / interpret roka 2013 Korben Dallas Nováčik ... pokračovanie »

 
obrazek

Radio_Head Awards 2013 - Cenu za prínos hudbe si odnesie Dr. Pavol Maruščák!
Poznáme meno prvého držiteľa Radio_Head Award. Cenu za prínos do hudby si už v nedeľu preberie Pavol Maruščák. Túto cenu sa mu rozhodli udeliť hudobní publicisti z denníka SME a týždenníka .týždeň. Prečítajte si o ňom viac v profile od Juraja Kušnierika: ... pokračovanie »

 
obrazek

Iva Bittová vydává nové autorské album umně spletené z vlastních vzpomínek
Entwine / Proplétám: Tak se jmenuje nové sólové album hvězdy světové alternativní hudební scény Ivy Bittové, natočené pro bratislavský label Pavian Records v akusticky mimořádném a duchovně inspirativním prostoru poutního kostela Sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře. Pět na místě improvizovaných skladeb vzniklo pod vlivem génia loci této ... pokračovanie »

 
obrazek

Recenzia koncertu Jarka Nohavicu
Prečítajte si recenziu  koncertu Jarka Nohavicu, ktoré pre Vás organizoval Dr. Horák na hudba.sk https://hudba.zoznam.sk/reportaze/25-06-2018-nohavica-v-bratislave-ponukol-hity-mozarta-a-prekvapil-menej-znamymi-skladbami/   pokračovanie »

 
obrazek

Szidi Tobias úspěšně utíká před běsnými psisky času
Slovenská zpěvačka a herečka Szidi Tobias vytvořila na albu Jolanka z písní „hudební jednoaktovky“. Tobias dokáže podat barvité písničkové obrazy ze všedního života s takovou sugestivitou a prožitkem, že se v nich sami najdete. Platí to i pro novou ... pokračovanie »

 
obrazek

Szidi Tobias nahrala svoj najosobnejší album
Dosiaľ najosobnejší album s názvom Jolanka, ktorý po prvýkrát vyšiel pod značkou slovenského vydavateľstva Pavian Records, venovala Szidi Tobias svojej mame. Album predstaví fanúšikom už 14. decembra koncertom v Slovenskom rozhlase. Špeciálnymi ... pokračovanie »

 
obrazek

Otváracie hodiny počas sviatkov 2014/2015
Predĺžené otváracie hodiny v decembri 2014:  Po  15.12.  10:00 – 19:00 Ut  16.12.  10.00 – 19:00 St   17.12.  10:00 – 19:00 Št   18.12.  10:00 – 19:00 Pi   19.12.  10:00 – 19:00 So  20.12.  10:00 – 17:00 Ne  21.12.  10:00 – 17:00   Po  22.12.  10:00 – 19:00 Ut  23.12.  10:00 – 19:00 St   24.12. – zatvorené Št   25.12. – zatvorené ... pokračovanie »

 
obrazek

Ghymes – 30 rokov. Krst albumov ,,Best of“ + ,,Live“
Skupina Ghymes oslavuje 30 rokov na hudobnej scéne. Pri tejto príležitosti sa Tamás a Gyula Szarka rozhodli vydať dva albumy naraz - pripravili CD s najväčšími hitmi a koncertné CD. Kapela svoju hudbu naživo predvedie 9. apríla na koncerte v bratislavskej Starej Tržnici.„Keď sme po prvý raz vystupovali v Budapešti, tak sa nás opýtali, že ... pokračovanie »

 
obrazek

Billy Barman idú na turné ,,Back To The Clubs!"
Nový album Modrý jazyk predstavila skupina Billy Barman na sklonku minulého roka. Do dnešného dňa zbiera hudobná novinka výrazne pozitívne reakcie kritikov a recenzentov. Kapela sa rozhodla urobiť radosť zberateľom a vydať novinku i vo forme vinylu. Na jar navyše precestuje celé Slovensko, aby album naživo predstavila fanúšikom v ich obľúbených ... pokračovanie »

 
obrazek

Hlasovanie na Radio_Head Awards 2013 je už spustené!
20. januára Rádio_FM odštartovalo 6. ročník Radio_Head Awards. Billy Barman sa ocitli na longliste v týchto kategóriách: Singel roka: Ľudožrút, Traja Album roka: Modrý jazyk Najlepšia koncertná kapela / Interprét roka - hlasovanie v prvom kole už prebieha na stránke www.radiohlavy.sk - hlasovať môžete do 2. februára Veľmi nás potešíte, ... pokračovanie »

 
obrazek

Pavol Hammel vydáva dvojalbum LIVE z jedinečného bratislavského koncertu!
Slovenská legenda Pavol Hammel vydáva koncertný dvojalbum LIVE! Pre fajnšmekrov pripravil Hammel dvojalbum LIVE aj v limitovanej edícii vinylovej platne! Pavol Hammel má nový koncertný dvojalbum s  názvom LIVE! 2CD zachytáva minuloročný jedinečný koncert vo Veľkej sále Slovenského rozhlasu RTVS, kde sa Pavol Hammel predviedol v dokonalej ... pokračovanie »

 
obrazek

Výberovka od Le Payaco je už vonku!
Skupina Le PAYACO vydala na labeli Pavian Records výberový album JUKEBOX! Novinka obsahuje to najlepšie z tvorby Le PAYACO od roku 1999 do roku 2013. CD a LP sú už v predaji u Dr. Horáka.    pokračovanie »

 
obrazek

Lipa a Lasica sú po rokoch späť!
V predaji už je nový album Petra Lipu a Milana Lasicu! Volá sa Návšteva po rokoch. Malá knižka, ktorá je súčasťou CD, obsahuje aj ilustrácie maliara Mareka Ormandíka. Objednávajte u nás! :) pokračovanie »

 
Stránky  predchádzajúce... | 0 | 1 | 2 | 3 |