Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Info


obrazek

V Bratislave sa predstaví skvelý projekt v spojení Iva Bittová a Mucha Quartet!
Milovníci vážnej hudby, slovenského folklóru  a netradičných hudobných spojení budú mať v auguste jedinečnú možnosť vypočuť si naživo v Kostole Sv. Kríža v Bratislave – Devíne ojedinelý koncert, ktorý sa uskutoční vrámci ... pokračovanie »

 
obrazek

Szidi Tobias predstaví komornú podobu albumu Jolanka!
    Po úspešnom májovom turné k novému albumu Jolanka si pripravila vynikajúca slovenská speváčka a herečka Szidi Tobias pre svojich fanúšikov letnú koncertnú lahôdku – v bratislavskej Koncertnej sieni Klarisky predstaví ... pokračovanie »

 
obrazek

Inventúra - 21.7. - 24.7. 2015!
Milí zákaznici, zajtra máme zatvorené! Robíme inventúru. Potrvá do piatka, 24.7. Budeme však odpovedať na vaše e-maily.     pokračovanie »

 
obrazek

Lenka Filipová pripravila pre svojich fanúšikov koncerty na Slovensku!
V druhej polovici júla zavíta opäť na Slovensko populárna česká speváčka, šansoniérka, hudobná skladateľka, textárka a v neposlednom rade aj vynikajúca koncertná gitaristka. So svojim aktuálnym koncertným programom sa postupne od 18.júla ... pokračovanie »

 
obrazek

Le Payaco vydávajú po 10 rokoch nový štúdiový album Dnes je ten deň!!!
Keď sa v roku 2011 podarilo organizátorom festivalu Pohoda po takmer šiestich rokoch odmlky presvedčiť známu bratislavskú skupinu Le Payaco k spoločnému vystúpeniu, vyzeralo to spočiatku ako ojedinelá spomienka na staré dobré časy. Čaro živého koncertu pred nadšeným ... pokračovanie »

 
obrazek

Jana Bezek Trio vydáva svoj debutový album!
Cracow je debutovým albumom slovenskej klaviristky a skladateľky, ktorý vychádza začiatkom mája vo vydavateĺstve Pavian Records a vznikol z medzinárodnej  spolupráce s poľským kontrabasistom Wojciechom Szwugierom a poľským bubeníkom Piotrom Skrzyńskim. Trio ... pokračovanie »

 
obrazek

SLNIEČKO vydáva nový album FALOŠNE, ALE S CITOM!
  Keď sa na jeseň v roku 1983 partia kamarátov stretla na svojej prvej zvukovej skúške, nikto nepredpokladal, že o 32 rokov neskôr budú v júni 2015 ako jedna z najzaujímavejších folkrockovopunkových kapiel s názvukmi world music a gypsy soundu na Slovensku ... pokračovanie »

 
obrazek

Szidi TOBIAS štartuje svoje slovenské turné!!!
Ak patríte k ľuďom, ktorí nepovažujú hudbu len za čas vypĺňajúcu a nič nehovoriacu kulisu, ale ste fanúšikmi originálnej a plnokrvnej hudby, v tom lepšom prípade spojenej s inteligentnými textovými reflexiami, koniec mája vám ponúka príležitosť ... pokračovanie »

 
obrazek

Koncert Vašek Koubek - Šesťdesiatka!!!
Vašek Koubek  - Šesťdesiatka         13.mája o 19,00 Ticho a spol, Školská ul.14, Bratislava 14.mája o 19,30 U Srnčíka , Devín   13.mája navštívi po dlhých rokoch Bratislavu malý ... pokračovanie »

 
obrazek

Al Di Meola s výnimočným projektom BEATLES & MORE v Bratislave!
      AL DI MEOLA BEATLES & MORE 9.6.2015 19:30 hod Stará tržnica Bratislava Cyklus VÝNIMOČNÉ KONCERTY V Starej tržnici s podporou Slovenskej sporiteľne   Už o týždeň, v utorok 9.6.2015 sa v bratislavskej Starej tržnici uskutoční jeden z najzaujímavejších ... pokračovanie »

 
obrazek

Lístky na koncert Jarka Nohavicu 20. marca dostanete 7. marca v Starej tržnici!
Česká folková legenda Jaromír Nohavica odohrá v Bratislave šesť jedinečných koncertov. Po troch rokoch zavíta opäť do Bratislavy. Svoju tvorbu predstaví aj 20. marca v bratislavskej Starej tržnici.Vstupenky na tento koncert sú už takmer vypredané, avšak posledných ... pokračovanie »

 
obrazek

Made in Slovakia – aká bude hudba v roku 2015
Richard Müller ide nahrávať s Michalom Pavlíčkom, Iva Bittová naspieva slovenské ľudové piesne, vyjde album Martina Burlasa aj novinka skupiny Chiki liki tu-a.Je to pravidelný úkaz. Vždy na prelome rokov sa najskôr bilancuje a potom predpovedá. Aj v hudbe. Takže: tak ako vlani, aj tento rok určite vyjde množstvo albumov. Niekto sa nevie dočkať ... pokračovanie »

 
obrazek

Szidi Tobias vydáva nový album s názvom Jolanka!
Speváčka s jedinečným hlasom a nenapodobiteľným prejavom Szidi Tobias vydala nový album s názvom „Jolanka“. Jedinečný a radostný album vychádza vo vydavateľstve Pavian Records a Szidi Tobias ho predstaví 14. decembra na koncerte v Bratislave. Hosťami večera budú veľké osobnosti slovenskej kultúry – Emília Vášáryová a Milan Lasica. Nový ... pokračovanie »

 
obrazek

Jiří Stivín predstaví v Bratislave „Dividlo“ plné hudby!
Bratislava zažije originálnu sólovú improvizáciu  majstra jazzu, flautistu a skladateľa Jiřího Stivína! Uznávaný český hudobník vystúpi 10. októbra v bratislavskom V – klube a divákom predvedie svoju jedinečnú hudobnú šou. Publikum zažije jedinečné predstavenie plné hudby, obrazu, hovoreného slova aj vtipných momentov. Tešiť sa môžete na ... pokračovanie »

 
obrazek

Vladimír Mišík odohrá v Bratislave špeciálny koncert
Keď sa povie legendy bigbítu, vždy sa medzi prvými menami spomína Vladimír Mišík. Český spevák má dnes večer v bratislavskom klube MMC koncert k 40. výročiu jeho kapely Etc... a v publiku bude aj niekoľko známych mien.Čítajte viac: http://kultura.sme.sk/c/7415477/vladimir-misik-odohra-v-bratislave-specialny-koncert.html#ixzz3FNGDo5Ho pokračovanie »

 
obrazek

Česká legenda Vladimír Mišík zahrá s kapelou Etc... v Bratislave
Slovákov čaká koncert českej legendy! Vladimír Mišík spolu s kapelou Etc… zahrá v rámci turné „ETC 40“ už 2. októbra v Bratislave. V Majestic Music Clube zaznejú pri príležitosti 40. výročia pôsobenia kapely Etc... známe hity s hlbokými textami a nádhernými melódiami. Hudobník so slovenskými koreňmi sa na koncert v Bratislave veľmi teší. ... pokračovanie »

 
Stránky  predchádzajúce... | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...ďaľšie