Dr.Horák - koncerty a CD

domov

Môj Dr.Horák

mailing list

 

U nás môžete platiť

U nás príjmame
 

Info


obrazek

ZMENA MIESTA A ČASU KONANIA KONCERTU THE KLEZMATICS.
pôvodné miesto a čas konania : Stará tržnica, Nám. SNP 12, Bratislava, 19:00 hod nové miesto a čas konania: Ateliér Babylon, Nám. SNP 14, Bratislava (hlavný vchod z Kolárskej 3), 19:30 hod Koncert americkej klezmer skupiny The Klezmatics, ktorý sa mal ... pokračovanie »

 
obrazek

Kontakt na našu predajňu LP na Laurinskej 19
Milí zákazníci. Po možnosti kontaktovať našu novú prevádzku na Laurinskej 19 prostredníctvom facebooku, ponúkame vám aj telefonický kontakt - Dr. Horák /Laurinská je odteraz k dispozícii na telefónnom ... pokračovanie »

 
obrazek

V Bratislave zahrajú držitelia Grammy THE KLEZMATICS !
The Klezmatics sú americká hudobná skupina, ktorá vznikla pred 30 rokmi v newyorskej štvrti East Village. Hranice svojej domovskej krajiny však veľmi rýchlo prerástli  a bez preháňania možno povedať, že patria k celosvetovým hudobným fenoménom. ... pokračovanie »

 
obrazek

70 - NARODENINOVÝ KONCERT VLADIMÍRA MIŠÍKA & ETc V ATELIÉRI BABYLON
Keď pred mnohými rokmi začali niektorí z priateľov Vladimíra Mišíka používať pred jeho menom, podľa jeho samého viac menej z recesie, slovo „legenda“, málokto z nich vtedy asi tušil, že sa Vladimír Mišík za svojho života tou ... pokračovanie »

 
obrazek

KONCERT ROCKOVÝCH LEGIEND
26.1.2017 o 19,00 Ateliér Babylon, Kolárska 3, Bratislava Michal Prokop / Luboš Andršt / Jan Hrubý Trio - Česká republika Voo Voo - Poľsko Bratislava sa na jeden večer stane miestom nevšedného hudobného spojenia. 26. januára 2017 sa v Ateliéri ... pokračovanie »

 
obrazek

Otváracie hodiny od 12.12. - 23.12.2016
Vážení zákazníci,  v dňoch 12.12. - 23.12.2016 máme pre Vás otvorené naše prevádzky nasledovne:      LAURINSKÁ 19: pondelok - nedeľa: 10:00  - 20:00 hod MEDENÁ 19: pondelok - piatok: 10:00 - 18:00 hod sobota - nedeľa: 10:00 ... pokračovanie »

 
obrazek

Iva Bittová a Čikori vydávajú nový album At Home!
Iva Bittová & Čikori: At Home Iva Bittová & Čikori natočili zcela nové písně na album At Home. Devět autorských skladeb skvělým způsobem navazuje na legedární Bílé Inferno a to nejen obsazením či poetikou, ale i svou písňovou formou a celkovým ... pokračovanie »

 
obrazek

Otváracie hodiny sobota, nedeľa 10.12. - 11.12.2016
Vážení zákazníci, nasledujúci víkend budeme mať pre Vás otvorené naše prevádzky nasledovne : LAURINSKÁ 19 sobota: 10:00 - 19:00 hod nedeľa: 10:00  - 19:00 hod MEDENÁ 19 sobota: 10:00 - 16:00 hod nedeľa: zatvorené pokračovanie »

 
obrazek

Iva Bittová a Mucha Quartet okúzlia Slovensko slovenskými spevmi Bélu Bartóka
  Fenomenálna česká speváčka a huslistka Iva Bittová vyráža s mladým slovenským Mucha Quartetom na spoločné turné. V šiestich slovenských mestách sa predstavia s pozoruhodným projektom, ktorý mimoriadne citlivým spôsobom spracováva ... pokračovanie »

 
obrazek

Ukončenie predaja vstupeniek cez Ticketportal.sk a Predpredaj.sk
Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás informovať o tom, že dňom 11.11.2016 na našej predajni Dr.Horák ukončujeme predaj vstupeniek cez predajný systém Ticketportal.sk. Rovnako u nás končí predaj cez systém Predpredaj.sk a to ku dňu 15.11.2016. Naďalej ... pokračovanie »

 
obrazek

Zmena otváracích hodín na Medenej 19!
Chceme Vás upozorniť na jednu zmenu: od novembra meníme na Medenej otváracie hodiny! A to nasledovne: Po-Pi: 11:00 - 18:00So: ZATVORENÉZajtrajší deň, 1.11. bude zatvorené, užite si oddych v tento deň. ďakujeme :) pokračovanie »

 
obrazek

Otvárame novú predajňu na Laurinskej 19!
 :) Ahojte! Máme pre vás skvelú správu - 3. novembra, štvrtok - otvárame novú pobočku na Laurinskej 19 (priestor medzi lekárňou a kvetinárstvom, v blízkosti SOHO a Kompot-u)! Nový Dr. Horák bude zameraný najmä na predaj vinylov, takže sa ... pokračovanie »

 
obrazek

V termíne od 15. - 18.9. máme zatvorené!
V termíne od 15. - 18. 9., od štvrtka do nedele, budeme mať z technických príčin zatvorené! Radi Vás uvidíme opäť v pondelok.               pokračovanie »

 
obrazek

Vyšiel nový album Franka Wintera
Aj v roku 2016 pokračuje vydavateľstvo Pavian records vo vydávaní na Slovensku vznikajúcich pôvodných titulov. V týchto dňoch prichádza na trh s novým albumom An Echo Flies Franka Wintera. I keď to na prvé počutie neznie veľmi slovensky, Frank Winter je ... pokračovanie »

 
obrazek

AC/DC - zmena speváka
Vážení zákazníci,    v súvislosti so zmenou speváka na koncertnej šnúre AC/DC vám prinášame oficiálne stanovisko organizátora. V prípade, že nemáte za vzniknutej situácie záujem o koncert a chcete ... pokračovanie »

 
obrazek

Predĺžené otváracie hodiny počas Record Store Day 2016
Každoročne oslavovaný deň vinylovej kultúry "Record Store Day" je už túto sobotu. V rámci neho sme pre vás pripravili špeciálnu akciu: - 10 % všetky LP - 16 % LP Pavian records Vybrať si môžete z bohatej ponuky platní rôznych hudobných žánrov. Máme ... pokračovanie »

 
Stránky   | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | ...ďaľšie