Dr.Horák - koncerty a CD

domov

saját Dr.Horák

mailing list

 

elfogadjuk

U nás príjmame
 

Info


obrazek

Vážení zákazníci,
vzhľadom na krátkosť času do začiatku vianočných sviatkov bude od dnes možné vybaviť vaše objednávky, pre ktore ste si nezadali "osobný odber"  už iba prostredníctvom kuriérskej služby (pre zásielky odoslané prostredníctvom pošty už nie je garantované ... Többet »

 
obrazek

PEARL JAM 1.7.2018, O 2 Arena Praha-ĽUTUJEME, VSTUPENKY VYPREDANÉ
  Od štvrtka 14.12.2017 budeme mať na predajni k dispozícii vstupenky na státie na pražský koncert PEARL JAM  1.7.2018 v O 2 Arene v Prahe. Vzhľadom na obmedzený počet vstupeniek bude ich zakúpenie možné iba osobne na kamennej predajni Dr.Horák na Medenej 19, internetový ... Többet »

 
obrazek

Pavol Hammel a Prúdy vydávajú historicky prvé výberové CD
Najzásadnejšia skupina na slovenskom hudobnom nebi, Prúdy vydáva historicky prvé výberové CD a na rok 2018 chystá turné k 50 rokom albumu Zvonky zvoňte a 70-tym narodeninám Pavla Hammela. Legendárna slovenská skupina Prúdy vydáva ... Többet »

 
obrazek

PREDAJŇA NA MEDENEJ PRED VIANOCAMI OTVORENÁ AJ V SOBOTU A NEDEĽU
Vážení zákazníci, upravili sme pre vás decembrové otváracie hodiny našej predajne na Medenej 19 nasledovne: sobota: 10:00 - 15:00 hod nedeľa: 10:00 - 15:00 hod pondelok - piatok : 11:00 - 19:00 hod Radi vás uvidíme v našom zrekonštuovanom obchode plnom ... Többet »

 
obrazek

Pastorella bola nominovaná na Cenu Nadácie Tatra banky 2017
Album z vydavateľstva Pavian Records Miloš Valent a Solamente naturali: Pastorella, vianočná hudba 18. a 19. storočia na Slovensku, bol nominovaný na Cenu Nadácie Tatra banky 2017 za umenie. Vyhlásenie cien bude počas galavečera v piatok 24. novembra 2017 v novej budove SND. ... Többet »

 
obrazek

Zrekonštruovanú predajňu na Medenej znovu otvoríme 8.novembra
Otvoríme 8.novembra.2017   OTVÁRACIE HODINY ostávajú nezmenené:   Pondelok - Piatok: 11.00 - 18.00 Többet »

 
obrazek

REKONŠTRUUJEME PREDAJŇU Dr. HORÁK NA MEDENEJ ULICI
Milí naši zákazníci,z dôvodu rekonštrukcie je momentálne naša predajňa na Mednej ulici zatvorená. Znovu ju otvoríme 8.novembra.2017 krásnu, novú, voňavú a plnú skvelej hudby Predajňa Dr. Horák LP & CD Shop na Laurinskej je normálne ... Többet »

 
obrazek

Recenzia nášho minulotýždňového koncertu MICHALA PAVLÍČKA
Prečítajte si recenziu nami organizovaného krásneho koncertu MICHALA PAVLÍČKA  a jeho tria na hudba.sk https://hudba.zoznam.sk/reportaze/09-10-2017-michal-pavlicek-v-devine-ukazal-ze-aj-rock-je-vazna-hudba/   Koncert skvelého českého gitarového virtuóza Michala Pavlíčka ... Többet »

 
obrazek

Týždeň zliav u Dr. Horáka: 9. - 14. október.2017
V budúcom týždni: 9.-14.október má pre Vás Dr. Horák v oboch svojich predajniach/Medená 19 a Laurinská 19/pripravené naozaj obrovské zľavy. Na všetok tovar zľava 10%. Vybrané tituly už od 1Eura ... 2Eur ... 3 Eur ... 5 Eur ...7 ... Többet »

 
obrazek

PREDAJ VSTUPENIEK NA KONCERT ROGER WATERS 16.5.2018
Vážení zákazníci, vstupenky na koncert ROGER WATERS - 16.5.2018 Wiener Stadthalle, Viedeň je z technických príčin momentálne možný iba priamo na predajnom mieste Dr.Horák, Medená 19, Bratislava. Internetové objednávky na vstupenky nie je možné v súčasnej ... Többet »

 
obrazek

Szidi Tobias - Sedmoláska / Peter Lipovský - Pre Teba, láska moja
SZIDI TOBIAS & BAND: SEDMOLÁSKA (nie nová, ale výberová) -2 C D PETER LIPOVSKÝ: PRE TEBA, LÁSKA MOJA - KNIHA Po šiestich doteraz vydaných radových albumoch prichádza výnimočná slovenská herečka a speváčka Szidi Tobias s 2CD výberovkou ... Többet »

 
obrazek

COLLEGIUM MUSICUM - SPEAK, MEMORY vychádza na 2 LP
V apríli tohto roku dostane okrem veľkého narodeninového koncertu čerstvý sedemdesiatnik Marián Varga ešte jeden špeciálny hudobný darček – po prvýkrát vôbec vychádza vinylová verzia koncertu jeho legendárnej skupiny COLLEGIUM ... Többet »

 
obrazek

Kontakt na našu predajňu LP na Laurinskej 19
                                                           ... Többet »

 
obrazek

Iva Bittová a Čikori vydávajú nový album At Home!
Iva Bittová & Čikori: At Home Iva Bittová & Čikori natočili zcela nové písně na album At Home. Devět autorských skladeb skvělým způsobem navazuje na legedární Bílé Inferno a to nejen obsazením či poetikou, ale i svou písňovou formou a celkovým ... Többet »

 
obrazek

Iva Bittová a Mucha Quartet okúzlia Slovensko slovenskými spevmi Bélu Bartóka
  Fenomenálna česká speváčka a huslistka Iva Bittová vyráža s mladým slovenským Mucha Quartetom na spoločné turné. V šiestich slovenských mestách sa predstavia s pozoruhodným projektom, ktorý mimoriadne citlivým spôsobom spracováva ... Többet »

 
obrazek

Ukončenie predaja vstupeniek cez Ticketportal.sk a Predpredaj.sk
Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás informovať o tom, že dňom 11.11.2016 na našej predajni Dr.Horák ukončujeme predaj vstupeniek cez predajný systém Ticketportal.sk. Rovnako u nás končí predaj cez systém Predpredaj.sk a to ku dňu 15.11.2016. Naďalej ... Többet »

 
Oldalak   | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | ...Következõ