Dr.Horák - koncerty a CD

domov

saját Dr.Horák

mailing list

 

elfogadjuk

U nás príjmame
 

Info


obrazek

Nový album ROMANIKA - La Loba vychádza v Pavian Records.
V uplynulých dňoch vyšiel vo vydavateľstve Pavian Records v  poradí piaty album speváčky a hudobníčky Ildikó Kraicovej a jej spoluhráčov zo skupiny Romanika. Nový album nesie názov La Loba. Už z názvu samotného cítiť inšpiratívne ... Többet »

 
obrazek

50 rokov na rockovej scéne – JETHRO TULL v Bratislave !
Ian Anderson Presents Jethro Tull 50th Anniversary Tour  - 18.január 2019, HANT Aréna, Bratislava Po výročných vydaniach albumov War Child  a Heavy Horses i výpravnej 3 CD kompilácii 50 For 50, ktorá vychádza práve v týchto dňoch, prichádza ... Többet »

 
obrazek

VSTUPENKY NA THE ROLLING STONES – 4.7.2018 PRAHA
Vážení zákazníci. Po rozhodnutí organizátorov o spustení predaja na klasických predajných miestach si vstupenky na pražský koncert skupiny THE ROLLING STONES od tohto týždňa môžete kúpiť už aj v našej kamennej predajni Dr.Horák, ... Többet »

 
obrazek

POSLEDNÉ VSTUPENKY NA ZAJTRAJŠÍ KONCERT VLADIMÍRA MIŠÍKA & ETc /SKUPINY SLNIEČKO
Vážení zákazníci, pre veľký záujem sme pridali do predaja ešte ďalšie vstupenky na zajtrajší koncert VLADIMÍRA MIŠÍKA & ETc a piešťanskej skupiny Slniečko v Dome klutúry Devín. Zakúpiť si ish môžete osobne na našej ... Többet »

 
obrazek

VSTUPENKY NA KONCERT LENNYHO KRAVITZA 5.6.2018, NTC Bratislava
Vážení zákazníci, máme na predajni na Medenej 19 posledné  vstupenky na koncert LENNYHO KRAVITZA v Bratislave – k dispozícii sú vstupenky na státie za 79,00 € a 3 ks vstupeniek na sedenie – sektor B/ rad IV, miesto 4,5,6 v cene 99,00 ... Többet »

 
obrazek

RECORD STORE DAY u Dr.Horáka
Dr.Horák bude v sobotu 21.4. otvorený od 11:00 do 16:00 hod. * ponúkame 10 % zľavu na všetky u nás fyzicky dostupné LP  * 25 %  zľavu na nami vydané tituly : Billy Barman, Peter Lipa, Para, Le Payaco, Collegium Musicum, Iva Bittová,  Pavol Hammel * špeciálne ... Többet »

 
obrazek

VLADIMÍR MIŠÍK & ETc / SLNIEČKO v máji zahrajú v Bratislave
Vladimír Mišík, ktorý v minulom roku oslávil krásne 70-te narodeniny mimo iné aj vypredaným koncertom v bratislavskom Ateliéri Babylon, sa po viac ako roku  vracia do Bratislavy, aby spolu so svojou skupinou ETc potešil svojich fanúšikov. ... Többet »

 
obrazek

Jiří Černý v Bratislave - Ro(c)kování aj komponovaný program o Dežovi Ursinym
Jiří Černý – nestor československej hudobnej žurnalistiky, športovec a Železný muž, „hráč na gramofón“, kritik bez konzervatória, predovšetkým však nesmierne láskavý, vtipný a múdry človek, ktorý sa hudbe a písaniu ... Többet »

 
obrazek

VÝPREDAJ predajne Dr. Horák na Laurinskej 19
CD od 1 EUR   &   LP zľava 10% výpredaj trvá do pondelka 29.januára.2018    30. januára.2018 predajňu na Laurinskej zatvárame  od 1.februára.2018 budú   CD & LP & vstupenky na koncerty   dostupné už len na našej ... Többet »

 
obrazek

PEARL JAM 1.7.2018, O 2 Arena Praha-ĽUTUJEME, VSTUPENKY VYPREDANÉ
  Od štvrtka 14.12.2017 budeme mať na predajni k dispozícii vstupenky na státie na pražský koncert PEARL JAM  1.7.2018 v O 2 Arene v Prahe. Vzhľadom na obmedzený počet vstupeniek bude ich zakúpenie možné iba osobne na kamennej predajni Dr.Horák na Medenej 19, internetový ... Többet »

 
obrazek

Pavol Hammel a Prúdy vydávajú historicky prvé výberové CD
Najzásadnejšia skupina na slovenskom hudobnom nebi, Prúdy vydáva historicky prvé výberové CD a na rok 2018 chystá turné k 50 rokom albumu Zvonky zvoňte a 70-tym narodeninám Pavla Hammela. Legendárna slovenská skupina Prúdy vydáva ... Többet »

 
obrazek

Pastorella bola nominovaná na Cenu Nadácie Tatra banky 2017
Album z vydavateľstva Pavian Records Miloš Valent a Solamente naturali: Pastorella, vianočná hudba 18. a 19. storočia na Slovensku, bol nominovaný na Cenu Nadácie Tatra banky 2017 za umenie. Vyhlásenie cien bude počas galavečera v piatok 24. novembra 2017 v novej budove SND. ... Többet »

 
obrazek

Zrekonštruovanú predajňu na Medenej znovu otvoríme 8.novembra
Otvoríme 8.novembra.2017   OTVÁRACIE HODINY ostávajú nezmenené:   Pondelok - Piatok: 11.00 - 18.00 Többet »

 
obrazek

Recenzia nášho minulotýždňového koncertu MICHALA PAVLÍČKA
Prečítajte si recenziu nami organizovaného krásneho koncertu MICHALA PAVLÍČKA  a jeho tria na hudba.sk https://hudba.zoznam.sk/reportaze/09-10-2017-michal-pavlicek-v-devine-ukazal-ze-aj-rock-je-vazna-hudba/   Koncert skvelého českého gitarového virtuóza Michala Pavlíčka ... Többet »

 
obrazek

Týždeň zliav u Dr. Horáka: 9. - 14. október.2017
V budúcom týždni: 9.-14.október má pre Vás Dr. Horák v oboch svojich predajniach/Medená 19 a Laurinská 19/pripravené naozaj obrovské zľavy. Na všetok tovar zľava 10%. Vybrané tituly už od 1Eura ... 2Eur ... 3 Eur ... 5 Eur ...7 ... Többet »

 
obrazek

PREDAJ VSTUPENIEK NA KONCERT ROGER WATERS 16.5.2018
Vážení zákazníci, vstupenky na koncert ROGER WATERS - 16.5.2018 Wiener Stadthalle, Viedeň je z technických príčin momentálne možný iba priamo na predajnom mieste Dr.Horák, Medená 19, Bratislava. Internetové objednávky na vstupenky nie je možné v súčasnej ... Többet »

 
Oldalak   | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | ...Következõ